Aktuality

První žádosti č. NPO 1/2022 schváleny

11.9.2022

Implementace nové metodiky k dotační výzvě č. NPO 1/2022, komponenta 2.2.2. proběhla zdárně a nyní jsou naše první projekty kladně schvalovány. Při návrzích a konceptech veřejného osvětlení se neustále zlepšujeme a kladná zpětná vazba od poskytovatele dotace je tomu důkazem. Poslední 3 roky máme úspěšnost podaných žádostí, s naší technickou projekcí, celých 100%.

Projekce veřejného osvětlení

13.1.2022

Právě zpracováváme návrhy a projekce v oblasti veřejného osvětlení pro dotační i nedotační financování. Brzy bude nové osvětlení v dalších 45 obcích naší republiky.

Dodávka a montáž nového osvětlení v obci Únanov

3.6.2021

Přihlásili jsme se do této zakázky a byli jsme vybráni. Montáž nového osvětlení v obci Únanov je v plném proudu. Občané se mohou těšit z nového osvětlení již koncem tohoto měsíce.

Výstavba nového osvětlení v obci Hnanice

24.5.2021

V ulici Sklepní právě dokončujeme nové osvětlení, které ideálně dokreslí kouzlo tohoto místa.

Osvětlení pro VESNICI ROKU 2019

17.10.2019

Náš návrh svítidel bude ještě před koncem roku realizován ve vesnici roku 2019 a to v obci Lipová. Jedná se o velmi prestižní zakázku a jsme velice rádi, že to budou námi navržená svítidla.

Poctivý přístup se vyplácí

30.7.2017

Získali jsme dvě veřejné zakázky, kde nebylo jednoduché splnit podmínky zadávací dokumentaci a všechny požadavky investora. Vše se nakonec podařilo a vysoká kvalita za rozumnou cenu zvítězila v zakázkách „Obnova veřejného osvětlení-Šaldorf Nové Sedlešovice“ a „Tenisová hala Pelhřimov“.V Pelhřimově bude tenistům sloužit nové a efektivní osvětlení v průběhu srpna a občanům Obce Šaldorf-Nové Sedlešovice v […]

Konference CBA

10.5.2017

Jednatelé společnosti Sunritek s.r.o. se zúčastnili Konference České Barmanské Asociace jakožto obchodní partneři a sponzoři CBA. Byl to zážitek, na který se nezapomíná, všem děkujeme za skvělou atmosféru.

Zákazníci se k nám vracejí

3.3.2017

Získali jsme zakázku na projekci, dodávku a instalaci protipanikového a nouzového osvětlení včetně elektroinstalace ve společnosti REGUTEC. Jsme rádi, že se s tímto úkolem obrátili opět na nás a je to do budoucna opět velký závazek.