O nás

Historie společnosti

Historie Sunritek s. r. o. začala již naším setkáním před mnoha lety. Vzájemné společné zaujetí do technologií, projekce a programování velmi rychle přerostlo ve vizi vlastní firmy. První kroky našeho snu jsme začali realizovat již během vysokoškolského studia. Přes náročné začátky bez zázemí a kapitálu jsme vlastní nápady realizovali jako fyzické osoby pod značkou Sunritek Engineering. Ta začala velmi rychle fungovat a tak mohla později  vzniknout současná podoba společnosti Sunritek s.r.o.

Náročné začátky, kdy jsme byli nuceni si vše zajistit sami, se vyplatily. Díky nim se stala naší přidanou hodnotou velká variabilita a soběstačnost. Dokážeme u projektů navrhnout ekonomicky dostupné a funkční řešení, které bude sloužit investorovi dlouhá léta. Jsme rádi, že se tento přístup ve finále vyplatí všem stranám.

Těšíme se na další vaše výzvy a projekty
Martin Jurečka, Tomáš Duda

Vedení společnosti

Martin Jurečka – jednatel

O podnikání a obchodování ve světě technologií jsem snil již během studií. Přál jsem si dělat činnost, která bude mít objektivně pozitivní dopad na společnost. Proto jsem si vybral LED technologii, která již v té době slibovala velký potenciál. Možnost zkoumat její kvality a podílet se na rozvoji nejen na tuzemském, ale i na zahraničním trhu, mě nepřestává bavit.
Moje motto: „Slev si ze své pohodlnosti teď, ať nemusíš ve stáří.“

Tomáš Duda – jednatel

Přestože již mnohdy působí individuální přístup jako klišé, já to tak nevnímám. Vymýšlet chytrá řešení, která přinesou zákazníkovi co nejnižší energetickou náročnost provozu  za rozumné investiční náklady, jsou pro mě stále výzvou, která mě neustále motivuje k práci. Soustředím se na rozvoj po technické stránce, kontroluji navrhované výrobky a technické záležitosti.
Moje motto: „Dobrá a poctivá práce je to, co nikdo nechce dělat.“

Naše vize a přání do budoucna

Těší nás, že se pracovní úsilí vyplácí a společnost Sunritek s. r. o. velmi rychle roste a spolu s ní i naše další ambice. Uvědomujeme si, že na tom všem se velkou měrou podílí i příznivé podmínky na trhu osvětlení a profesionálové, kterými se obklopujeme, a proto nebereme úspěchy jako samozřejmost, ale jako závazek se neustále zlepšovat.

I díky schopným lidem v našem týmu a zajímavým kontaktům již dnes projektujeme zakázky, o kterých jsme se kdysi domnívali, že přijdou až za několik let. I proto máme velké plány, mezi které patří zařadit se mezi technologicky a projekčně nejvyspělejší firmy v osvětlovací technice se střední cenou v segmentu.

Historie a milníky

2021

12/2021

Celkový počet vyprojektovaných a navržených svítidel veřejného osvětlení 25 000.

2020

9/2020

Výrazné navýšení projekční kapacity naší kanceláře.

2019

10/2019

Rozšíření naší laboratoře o kulový integrátor pro ověřování světelných parametrů svítidel.

2018

2/2018

Rozšíření činností o tvorbu projektové dokumentace a kompletní vyřízení stavebního povolení pro veřejné osvětlení

2017

10/2017

Začínáme zajišťovat autorské a technické dozory

2015

6/2015

projekční činnosti přibývá-úspěšné založení společnosti Sunritek s.r.o.

1/2015

Spolupráce při návrhu svítidla pro Království Saduské Arábie

2014

2/2014

Združení fyzických osob pod značkou Sunritek.