Svítidla

Charakteristika LED svítidel

Přestože je LED technologie známá již řadu let, kvalitativní úroveň vhodnou pro průmysl splňuje až v posledních letech. Zato ale otevřela jedinečnou možnost snížit energetickou náročnost osvětlení, prodloužit živostnost a minimalizovat údržbu. Co největší využití těchto výhod je ovšem dáno vhodnou kombinací různých podmínek. Dle typu projektu tedy vždy vybíráme svítidla s výhodným poměrem kvality, technické vyspělosti svítidel a náročnosti provozu. Do každého provozu se totiž hodí jinak dílensky zpracované a různě dimenzované komponenty. Vyhneme se tak zbytečně předimenzovaným řešení, které by se klientům nevyplatily.

Čtyři základní významné konstrukční části

  • LED čip
  • Chladič
  • Distribuce světla
  • Napájecí zdroj

 

Certifikace svítidel
Kontrolám kvality věnujeme velkou pozornost. Jednak dohlížejí na výrobní proces naši odborníci, ale také si necháváme výrobky kontrolovat a potvrzovat od nezávislých renomovaných zahraničních a českých laboratoří. Díky kombinaci obou testů jsme tak schopni na konkurenčním trhu nejen obstát, ale i mnohdy předběhnout světové výrobce.

 

 

Hlavní výhody

Vysoká účinnost

Účinnost celého svítidla je více vypovídající jak účinnost zdroje, proto měříme a uvádíme tuto účinnost. V této kategorii dosahují naše svítidla účinnosti 150 lm/W.

Životnost

Výrobky naší značky Sunritek dosahují dle kategorie a zatřídění střední životnosti L70 – 100 000h při různé teplotě okolí Ta od 25°C až do 50°C.

Údržba

Díky použití unikátně navržených chladičů svítidel z tlakově litého hliníku se nám podařilo eliminovat časté čištění svítidel. Výsledkem jsou tak výrazně nižší náklady na údržbu.

Vysoká odolnost

Pomocí speciálně navržené struktury a povrchu chladičů se nám podařilo významně zvýšit odolnost svítidel v náročných podmínkách.

Bezpečnost

Naše svítidla jsou zdravotně nezávadné. Nevyzařují UV ani IR záření, neobsahují olovo, žádný elektrosmog. Jsou šetrné k přírodě.

Inovace

Neustále sledujeme vývoj LED technologie a zavádíme nové poznatky do praxe. Sami disponujeme patentem samočistícího chladiče.

Další certifikáty

Výroba

Díky vlastní výrobě jsme schopni navrhovat a realizovat důmyslně konstruované výrobky dle individuálních potřeb projektu zakázky. V rámci výrobního procesu využíváme nejen zahraniční kontakty, ale i výrobní zahraniční podniky. Nezbytnou součástí celého procesu jsou vlastní kontroly ve všech podnicích. Pravidelně a opakovaně také kontrolujeme pravost a expiraci certifikátů konkrétního podniku.

Výhody vlastních výroby

  • 14 kooperačních výrobních podniků po světě – Čína, Taiwan, Japonsko, Německo, USA
  • Multikontrola kvality – kvalitu výroby dle našeho vlastního know-how hlídáme nejen přímo ve výrobě, ale poté i v našich laboratořích v Shenzhenu a Xiamenu. Taktéž provádíme inspekci výrobních podniků a technickou konzultaci.
  • OEM výroba a inspekce podniků – pro vybrané zákazníky plně pokrýváme OEM výrobu. Od jednoduchých LED žárovek s vlastním designem balení, až po průmyslová svítidla.
  • Krátké dodací lhůty – díky zkušenostem jsme schopni vše realizovat velmi rychle

Lohmann & Rauscher s.r.o.

V letech 2015 a 2016 jsme pro společnost realizovali osvětlení ve dvou halách. Využili jsme mimo jiné i automatizované řízení v uličkách. Úspora nákladů je tak 65 %.

Velký Špalíček

V rámci realizace osvětlení se nám podařilo dosáhnout roční úspory na energiích 59 %. Návratnost investice je 3,48 let.

Osvětlení letištní haly v Bratislavě

V roce 2015 jsme se podíleli jako subdodavatelé osvětlení pro letištní halu v Bratislavě.

SAPELI, a.s.

Díky novému osvětlení teď společnost ušetří každý rok 65 % nákladů za energii. Návratnost investice jsou necelé tři roky.

Showroom autosalon Ferrari UK

Pro luxusní autosalon Ferrari v Londýně jsme se na zakázce podíleli jako subdodavatelé osvětlení.

ZKL s.r.o.

Pro společnost ZKL s.r.o. jsme realizovali osvětlení hned ve dvou halách. I díky využití inteligentního řízení FOXTROT se tak ušetří v obou prostorách téměř 70 % nákladů.