Aktuality

Poctivý přístup se vyplácí

30.7.2017

Získali jsme dvě veřejné zakázky, kde nebylo jednoduché splnit podmínky zadávací dokumentaci a všechny požadavky investora. Vše se nakonec podařilo a vysoká kvalita za rozumnou cenu zvítězila v zakázkách „Obnova veřejného osvětlení-Šaldorf Nové Sedlešovice“ a „Tenisová hala Pelhřimov“.V Pelhřimově bude tenistům sloužit nové a efektivní osvětlení v průběhu srpna a občanům Obce Šaldorf-Nové Sedlešovice v […]

Konference CBA

10.5.2017

Jednatelé společnosti Sunritek s.r.o. se zúčastnili Konference České Barmanské Asociace jakožto obchodní partneři a sponzoři CBA. Byl to zážitek, na který se nezapomíná, všem děkujeme za skvělou atmosféru.

Zákazníci se k nám vracejí

3.3.2017

Získali jsme zakázku na projekci, dodávku a instalaci protipanikového a nouzového osvětlení včetně elektroinstalace ve společnosti REGUTEC. Jsme rádi, že se s tímto úkolem obrátili opět na nás a je to do budoucna opět velký závazek.

Rekonstrukce osvětlení výrobních hal Neria Industry

23.2.2017

Aktuálně provádíme montáž nového osvětlení všech výrobních prostor společnosti Neria Industry v Pohořelicích. Svítidla budou řízena inteligentním řízením Foxtrot na protokolu DALI. Společnost je tak připravena pro zapojení světelné soustavy do nové generace průmyslu Industry 4.0.

Použití bezdrátového inteligentního řízení na protokolu ZIGBEE

10.1.2017

Dokončujeme instalaci průmyslového osvětlení pro našeho zákazníka LIKO-S, a.s. s použitím bezdrátového inteligentního řízení na protokolu ZIGBEE.

Kompletní rekonstrukce elektroinstalace

1.12.2016

Právě jsme dokončili kompletní rekonstrukci elektroinstalace základní školy nám. Svornosti 7, Brno. Jednalo se o rozsáhlou rekonstrukci osvětlení v hodnotě téměř 6 mil. Kč bez DPH.