Aktuality

Napsali o nás

5.1.2018

Rozhovor pro časopis Likosáček s jednatelem naší společnosti po úspěšné realizaci rekonstrukce osvětlení výrobních hal společnosti LIKO-S a.s. Celý rozhovor zde: https://issuu.com/likosacek/docs/likos____ek_3-2017/16  

První instalace SMART CITY svítidel

3.10.2017

V současné době probíhá instalace prvních svítidel  SMART CITY naší značky v obci Osek nad Bečvou. Obec se může pochlubit jako jedna z prvních v ČR osazením těchto inteligentních lamp. Jedná se o první krok v budování celé sítě inteligentních měst a obcí v České Republice.

Rekonstrukce ulic ve Znojmě

3.10.2017

Koncem roku je třeba udělat nejvíce práce a u nás tomu není jinak. Zahájili jsme rekonstrukci 6 ulic ve městě Znojmě. Jedná se o kompletní výměnu elektroinstalace, sloupů VO a svítidel. Vše je třeba zvládnout v rekordním čase a to do poloviny měsíce prosince.

Začátek prací v obci Šaldorf-Nové Sedlešovice

18.9.2017

Dnes naše společnost začala s výměnou svítidel a vnitřní elektroinstalace veřejného osvětlení v obci. Již koncem příštího měsíce budou mít občané nové, ekologické a účinné veřejné osvětlení pro příjemnější a bezpečnější pohyb ve večerních hodinách. Žádný kout nezůstane tmavý, jedná se o více než 200 ks světelných bodů a na víc je obec připravena pro […]

Poctivý přístup se vyplácí

30.7.2017

Získali jsme dvě veřejné zakázky, kde nebylo jednoduché splnit podmínky zadávací dokumentaci a všechny požadavky investora. Vše se nakonec podařilo a vysoká kvalita za rozumnou cenu zvítězila v zakázkách „Obnova veřejného osvětlení-Šaldorf Nové Sedlešovice“ a „Tenisová hala Pelhřimov“.V Pelhřimově bude tenistům sloužit nové a efektivní osvětlení v průběhu srpna a občanům Obce Šaldorf-Nové Sedlešovice v […]

Konference CBA

10.5.2017

Jednatelé společnosti Sunritek s.r.o. se zúčastnili Konference České Barmanské Asociace jakožto obchodní partneři a sponzoři CBA. Byl to zážitek, na který se nezapomíná, všem děkujeme za skvělou atmosféru.

Zákazníci se k nám vracejí

3.3.2017

Získali jsme zakázku na projekci, dodávku a instalaci protipanikového a nouzového osvětlení včetně elektroinstalace ve společnosti REGUTEC. Jsme rádi, že se s tímto úkolem obrátili opět na nás a je to do budoucna opět velký závazek.

Rekonstrukce osvětlení výrobních hal Neria Industry

23.2.2017

Aktuálně provádíme montáž nového osvětlení všech výrobních prostor společnosti Neria Industry v Pohořelicích. Svítidla budou řízena inteligentním řízením Foxtrot na protokolu DALI. Společnost je tak připravena pro zapojení světelné soustavy do nové generace průmyslu Industry 4.0.

Použití bezdrátového inteligentního řízení na protokolu ZIGBEE

10.1.2017

Dokončujeme instalaci průmyslového osvětlení pro našeho zákazníka LIKO-S, a.s. s použitím bezdrátového inteligentního řízení na protokolu ZIGBEE.

Kompletní rekonstrukce elektroinstalace

1.12.2016

Právě jsme dokončili kompletní rekonstrukci elektroinstalace základní školy nám. Svornosti 7, Brno. Jednalo se o rozsáhlou rekonstrukci osvětlení v hodnotě téměř 6 mil. Kč bez DPH.