Aktuality

VAG Hodonín

8.5.2019

Momentálně probíhá montáž nového osvětlení ve firmě VAG Hodonín.

Osvětlení malého sportovního sálu v Chomutově

6.5.2019

Vyhráli jsme soutěž na zakázku osvětlení malého sportovního sálu v Chomutově. Momentálně probíhají přípravy k zahájení montáže.

Osvětlení hřiště malého fotbalu Brno- Lužánky

22.4.2019

Na hřišti malého fotbalu v Lužánkách pro vás budujeme osvětlení splňující normy pro nejvyšší soutěže.

Dodávka svítidel pro nové sídlo společnosti MORAVOSTAV Brno a.s.

21.1.2019

V těchto dnech probíhá dodávka svítidel pro novou administrativní budovu významné stavební společnosti. Je pro nás čest realizovat tuto dodávku a rozvíjet další obchodní vztahy.

Zlepšení světelného komfortu a snížení provozních nákladů parkovišť u obchodních center

31.10.2018

Do konce roku zrekonstruujeme osvětlení parkovišť u těchto obchodních a nákupních center: City Market Pelhřimov A Centrum Beroun City Market Jeseníky Retail Park Třinec a Třinec III Retail Park Vyškov City Market Čáslav FC Trutnov FC Chrudim A centrum Svitavy AC Mělník

Rekonstrukce veřejného osvětlení v obci Hodonice

9.9.2018

Dokončili jsme rozsáhlou rekonstrukci veřejného osvětlení v obci Hodonice na Znojemsku. Obyvatelé mají nyní  kvalitnější a úsporné osvětlení a vyšší bezpečnost v nočních hodinách. Starosti s opravou a údržbou osvětlovací soustavy mají zastupitelé obce vyřešeny na více než 15 let dopředu.

Nové osvětlení pro sportovní halu ve Zruči nad Sázavou

20.6.2018

V těchto dnech probíhá rozsáhlá rekonstrukce osvětlení ve sportovní hale ve Zruči nad Sázavou. Multifunkční hala pro mnoho typů halových sportů a kategorií soutěží si žádá kvalitní osvětlení včetně inteligentního řízení s možností programování různých světelných scén. Součástí rekonstrukce je i osvětlení zázemí sportoviště. Předpokládaný termín dokončení díla je 13.7.2018

Napsali o nás

5.1.2018

Rozhovor pro časopis Likosáček s jednatelem naší společnosti po úspěšné realizaci rekonstrukce osvětlení výrobních hal společnosti LIKO-S a.s. Celý rozhovor zde: https://issuu.com/likosacek/docs/likos____ek_3-2017/16  

První instalace SMART CITY svítidel

3.10.2017

V současné době probíhá instalace prvních svítidel  SMART CITY naší značky v obci Osek nad Bečvou. Obec se může pochlubit jako jedna z prvních v ČR osazením těchto inteligentních lamp. Jedná se o první krok v budování celé sítě inteligentních měst a obcí v České Republice.

Rekonstrukce ulic ve Znojmě

3.10.2017

Koncem roku je třeba udělat nejvíce práce a u nás tomu není jinak. Zahájili jsme rekonstrukci 6 ulic ve městě Znojmě. Jedná se o kompletní výměnu elektroinstalace, sloupů VO a svítidel. Vše je třeba zvládnout v rekordním čase a to do poloviny měsíce prosince.