Služby

Oblast národních a evropských dotací financujících osvětlení je nám dobře známá a připravujeme pro každý z aktuálních titulů všechny technické přílohy včetně výpisu indikátorů.

Smyslem těchto odborných studií je modelace světelných podmínek budoucích realizací. K dispozici máme tým zkušených techniků. Podstatnou součástí správného návrhu je především míra oslnění (index UGR). Stává se, že jej některé studie neřeší, pak vypadají výsledky na první pohled velmi dobře, ale po instalaci je pak skutečná světelná pohoda velmi nízká. Samozřejmostí návrhu je pak střední hodnota osvětlení (Em), rovnoměrnost (Emin/Em), správný činitel údržby a výška pracovní roviny.

Obsah světelně-technických studií

  • Denní a umělé osvětlení
  • Intenzita osvětlení ve srovnávací rovině
  • Oslnění pracoviště UGR
  • Světelná pohoda pracovníků

Provádíme projekci pro výstavbu nového veřejného osvětlení. Jak samostatně tak v koordinaci s kabelizací NN.

Trh je doslova zahlcen výrobky, ve kterých je složíté se orientovat. Investor má určité finanční možnosti a my jsme schopni doporučit to nejlepší v dané cenové relaci.

Tato úroveň dokumentace vychází z podkladů pořízených v prvotní fázi projekce celého řešení. Avšak upřesňuje především požadavky na kvalifikaci uchazečů a technickou úroveň celého řešení.

Po ukončení výběrového řízení nabízíme možnost autorského dozoru celého díla pro přesné provedení a naplnění zadání a cílů investora a poskytovatele dotace.

Elektromontáže – v případě zájmu jsme schopni provést profesionální realizaci díla v oblasti průmyslového osvětlení i veřejného osvětlení

Inspekce asijských výrobních podniků – díky našim kontaktům na asijském trhu jsme schopni na přání vybraných zákazníků vyhledat daný produkt a prověřit jeho kvalitu včetně kvality výrobního podniku.

Zajištění vyjádření ze stran inženýrských sítí, vyřízení stavebního povolení, územního rozhodnut.

Provádíme profesionální pasportizaci veřejného osvětlení, jedná se o první krok v případě, že chce investor započít projekční práce pro revitalizaci soustavy veřejného osvětlení. Dále ze získaných dat je možné navrhnout základní plán obnovy popřípadě vytvořít kompletní generel veřejného osvětlení.

– Certifikované MĚŘENÍ INTEZITY OSVĚTLENÍ,
– Energetické posudky světlených soustav
– Měření světleného toku svítidel v kulovém integrátoru
– Revize elektro

Kontakty